Adres e-mail:
radek-mitura@wp.pl

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod numerami telefonu:
Sekretariat Szkoły: 531 122 278
Dyrektor: 661 127 071

Adres do korespondencji:
Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie
ul. Janusza Korczaka 10
08-400 GARWOLIN

Media o nas
2014/2015

przeambitni.com
Już w najbliższą niedzielę drugi odcinek „Tylko muzyka. Must Be The Music”. Jedną z uczestniczek będzie 14-letnia Karolina Głowala, która podbiła serce samej Elżbiety Zapendowskiej.
polskieradio.pl
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 21 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
wirtualnygarwolin.pl
Już jutro Polsat zostanie wyemitowany kolejny odcinek muzycznego show „Must be the music.” Wystąpi w nim utalentowana wokalistka z Garwolina – Karolina Głowala.
eska.pl
W najbliższą niedzielę (28.09.2014) drugi odcinek Must Be The Music 2014. Na scenie pojawią się kolejni zdolni uczestnicy castingów, którzy nie bali się zawalczyć o muzyczne marzenia. Wśród nich znajdzie się między innymi Karolina Głowala, która została okrzyknięta przez Elę Zapendowską KRÓLOWĄ!
wirtualnygarwolin.pl
Już dzisiaj w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się warsztaty wokalne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie gość tego wydarzenia. Warsztaty poprowadzi Natalie Weiss - wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku.
kuriergarwolinski.pl
Jutro (środa) w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się niezwykłe warsztaty wokalne.
wirtualnygarwolin.pl
Uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia wystąpiły z trzecim już w tym roku szkolnym koncertem. Tym razem zabrzmiały tylko polskie utwory. Piosenka aktorska świetnie zaśpiewana i zagrana, chwilami mocno podnosiła temperaturę.
kuriergarwolinski.pl
Najbliższą środę klasa śpiewu szkoły muzycznej poświęci muzyce aktorskiej. W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się koncert, podczas którego publiczność usłyszy piosenki m.in. z musicali czy kabaretu.
wirtualnygarwolin.pl
W sześciu kategoriach w tym roku zostanie przyznany tytuł „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”.
youtube.com
Sara Kwiatkowska oraz Magdalena Paciorek wyśpiewały II miejsce i wyróżnienie podczas VII Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej "Taką nas ścieżką poprowadź 2014"!
egarwolin.pl
Już w najbliższy poniedziałek w Zielonym Dworze w Miętnem o godzinie 18.00 odbędzie się międzynarodowy koncert saksofonowo-akordeonowy, w którym wystąpią Michel Supéra oraz zespół „Les Sons de l'Air”. Koncert wpisuje się w obchody 10-lecia Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie.
kuriergarwolinski.pl
Jak na kilkunastotysięczne miasteczko Garwolin ma wiele powodów do dumy. O talentach ze Szkoły Muzycznej w Garwolinie co jakiś czas słyszymy w mediach. Tym razem serca słuchaczy podbiła Klara Płatek.
wirtualnygarwolin.pl
W podróż po całym świecie zabrali publiczność uczniowie i absolwenci Szkoły Muzycznej I stopnia z okazji 10-lecia placówki. W tym czasie w szkole uczyło się kilkuset uczniów, 60 z nich z sukcesem udało się naukę ukończyć.
egarwolin.pl
W czwartek 18 czerwca w sali Centrum Sportu i Kultury odbył się Jubileuszowy Koncert "Muzyka Świata". Koncert był podsumowaniem 10-letniej działalności Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.
ro.com.pl
Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczycielka śpiewu w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie zdobyła grand prix III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.
wirtualnygarwolin.pl
Wspólne wykonanie „Alleluja” z oratorium „Mesjasz” przez ponad 150-osobowy chór tradycyjnie zakończyło Dni Muzyki Chóralnej, które w Garwolinie odbyły się już po raz szósty. Przez cztery dni odbywały się koncerty, które odkrywały różne oblicza muzyki chóralnej. W garwolińskiej kolegiacie wystąpiło w tym roku 6 chórów.
ro.com.pl
Klara Płatek, laureatka Kryształowej Nuty – ogólnopolskiego przeglądu piosenki w Lidzbarku Warmińskim – nagrywa piosenkę w Radiu Olsztyn. To nagroda za zdobycie Grand Prix. W PRO Studiu współpracuje z najlepszym inżynierem dźwięku w Polsce – Ryszardem Szmitem. 18-letnia Klara podkreśla, że praca w profesjonalnym studiu to niesamowite przeżycie.
wirtualnygarwolin.pl
Tegoroczny koncert bożonarodzeniowy w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie był wyjątkowy. Po raz pierwszy na scenie wystąpiły cały rodziny, wspólnie wykonując najpiękniejsze polskie kolędy.
wirtualnygarwolin.pl
Sobota i niedziela pełne atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych – koncerty, turnieje, pokazy, gry, zabawy i spektakle. A to tylko główna część obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. W sumie będziemy świętować kilka dni.
wirtualnygarwolin.pl
Już niedługo Zielony Dwór w Miętnem wypełni się dźwiękami saksofonu. Wykształceni muzycy zaprezentują swoje talenty, a dla uczestników koncertu przygotują coś specjalnego - Łukasz Godyla wykona pierwszy raz publicznie utwór pt. „Telegraf na dwa saksofony altowe”.


2013/2014

wirtualnygarwolin.pl
To był koncert w sam raz na początek lata. Energetyczny, pozytywny, choć momentami mocno wzruszający. Dwie godziny z największymi słonecznymi przebojami i z muzyką na żywo.
egarwolin.pl
W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się koncert wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Publiczność wysłuchała utworów, które swoją tematyką nawiązywały do zbliżających się wielkimi krokami wakacji.
wirtualnygarwolin.pl
Czwartkowy oraz piątkowy wieczór zdecydowanie należał do Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. Liczne występy, inspiracje zaczerpnięte z pierwotnych żywiołów, młodzi instrumentaliści oraz wokalistka – Weronika Wardak, która zaprezentowała swój talent w recitalu „Pod skórą.”
egarwolin.pl
W Centrum Sportu i Kultury odbył się recital Weroniki Wardak – uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, zatytułowany „Pod skórą”. Koncert został zorganizowany jako jedna z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Garwolina i Powiatu Garwolińskiego.
wirtualnygarwolin.pl
Sobota i niedziela pełne atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych – koncerty, turnieje, pokazy, gry, zabawy i spektakle. A to tylko główna część obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. W sumie będziemy świętować kilka dni.
egarwolin.pl
Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie zainaugurowała wczorajszym występem koncertową część tegorocznych Dni Miasta i Powiatu Garwolińskiego. Publiczność mogła usłyszeć polskie i zagraniczne utwory, których motywem przewodnim był taniec.
wirtualnygarwolin.pl
Kameralna atmosfera, klimatyczna muzyka oraz wyjątkowy śpiew. W piątek w kawiarni „Moja muzyka” odbył się recital Aleksandry Łapacz – młodej, utalentowanej wokalistki z naszego powiatu.
wirtualnygarwolin.pl
Srebrny Dyplom dla Chóru Villanella Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie. Chórzyści zdobyli ten tytuł na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego, który odbył się w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach.
kuriergarwolinski.pl
Chór Villanella ze Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie zdobył Srebrny Dyplom na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego w kategorii „A”. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej.
wirtualnygarwolin.pl
Na początek brawurowo zaśpiewała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”, a na koniec wzruszyła publiczność piosenką „I’m calling you”. Dorota Osińska, laureatka drugiego miejsca drugiej edycji programu The Voice of Poland była gościem specjalnym ostatniego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Niewykluczone, że jeszcze na garwolińską scenę wróci.
grajdol.pl
Sara Kwiatkowska, uczennica Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, wyśpiewała wczoraj I miejsce na XXIII Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”. Koncert laureatów odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
kuriergarwolinski.pl
W środowe popołudnie sala widowiskowa Domu Kultury w Garwolinie szczelnie wypełniła się mieszkańcami Garwolina, którzy przyszli na koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. Gościnnie wystąpili także: Dorota Osińska i chór Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
grajdol.pl
Mieszkańcy powiatu garwolińskiego w założycielce teatru „Rękawiczka” widzą kobietę sukcesu. Prawie połowa głosujących oddała właśnie na nią swój głos.
wirtualnygarwolin.pl
Do wielu sukcesów scenicznych dołożyła kolejne wyróżnienie. Założyciela i reżyser Teatru Rękawiczka Izabela Rękawek została Kobietą Sukcesu 2013.
wirtualnygarwolin.pl
Pół żartem, pół serio. Nastrojowo i nostalgicznie, ale i bardzo radośnie. Przedwiosenny koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia był niezwykle różnorodny.
egarwolin.pl
W sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury uczniowie z klasy śpiewu przy Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie dobrą piosenką i świeżością w głosie powitali nadchodzącą wiosnę. W repertuarze znalazły się piosenki popowe, soulowe i wymagające umiejętności aktorskich.
garwolin-starostwo.pl
6 września w "Zielonym Dworze" w Miętnem mowa polska żywiła się wierszem Fredrowskim, a wszystko za sprawą Narodowego Czytania dzieł polskiego komediopisarza Aleksandra Fredry. " Mocium panie, z nami zgoda. Zgoda! Zgoda! Tak jest, zgoda, a Bóg wtedy rękę poda." Takim przesłaniem z zakończenia "Zemsty" podsumował czytanie inicjator akcji w naszym powiecie Starosta Garwoliński Marek Chciałowski.
wirtualnygarwolin.pl
Do 14 października można oglądać wystawę poświęconą Witoldowi Lutosławskiemu. Kilkanaście plansz ze zdjęciami oraz faktami z życia wielkiego polskiego kompozytora i dyrygenta prezentowanych jest w Garwolinie dzięki uprzejmości Muzeum Przyrody w Drozdowie.


2012/2013

egarwolin.pl
Dzięki uczniom klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie publiczność zgromadzona w sali widowiskowej CSiK poczuła klimat gorącej sobotniej nocy. W odbiorze nikomu nie przeszkadzał fakt, że był to wtorek.
wirtualnygarwolin.pl
Znane przeboje polskich i zagranicznych artystów oraz własne kompozycje uczennic. Tego można było wysłuchać podczas wczorajszego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Pod hasłem „Gorączka sobotniej nocy” uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny.
egarwolin.pl
– Było wystrzałowo! W przenośni i dosłownie! – mówili po pokazie sztucznych ogni zachwyceni mieszkańcy Garwolina, którzy uczestniczyli wczoraj w pierwszym pikniku pod „Garwolanką”.
egarwolin.pl
Przekonała się o tym młoda i zdolna mieszkanka Garwolina – Eliza Michalczyk, dla której koncert solowy pod tytułem „Cuda się zdarzają” był spełnieniem marzeń.
kuriergarwolinski.pl
Szkoła muzyczna, jak co roku, w czerwcu organizuje koncerty swoich uczniów. W czwartek było klasycznie, wczoraj w świat muzyki zabrała nas Eliza Michalczyk. Ale na tym jeszcze nie koniec.
wirtualnygarwolin.pl
- Spełniły się moje marzenia – przyznała Eliza Michalczyk, która dzisiaj zadebiutowała przed garwolińską publicznością w solowym koncercie. Na scenie wokalistce z Garwolina towarzyszyli przyjaciele, a duchem na pewno mama, dla której dedykowany był występ.
grajdol.pl
Spełni się jedno z jej największych marzeń. Wystąpi w recitalu, który zadedykowała swojej zmarłej mamie. A recital odbędzie się 14 czerwca w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Obecność publiczności da jej wiarę, że warto dążyć do zamierzonego celu.
egarwolin.pl
Zaśpiewa pięć swoich autorskich piosenek. Na scenie pojawi się także z Aurelią Luśnią-Stankiewicz oraz Olą Mitek. Uczennica klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie zaprasza na swój recital „Cuda się zdarzają”. Młoda artystka występ dedykuje swojej mamie, która czuwa nad nią z nieba.
wirtualnygarwolin.pl
Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie podało listę zespołów, które uświetnią tegoroczne Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Gwiazdą dwudniowego świętowania (15-16 czerwca) będzie zespół Strachy Na Lachy.
wirtualnygarwolin.pl
Wiosenny koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, czyli mówiąc najkrócej dwie godziny z dobrą piosenką. Było różnorodnie i kolorowo, bo tym razem uczniowie przenieśli publiczność w hippisowski świat lat 60. ubiegłego stulecia.
wirtualnygarwolin.pl
Piosenki z najnowszych list przebojów i stare, sprawdzone hity. Po polsku, angielsku i francusku. Do tego z dużą dawką humoru i pozytywnej energii. Taki był wczorajszy koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.
Koncert karnawałowy we współczesnym wydaniu
grajdol.pl
Już dziś odbędzie się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie koncert karnawałowy klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej w Garwolinie. Przebojów Adele, Beyonce czy Whitney Houston będzie można posłuchać od godziny 18.30.
grajdol.pl
Świetną okazję, by raz jeszcze poczuć się jak w sylwestra, mieszkańcy Garwolina mieli we wtorek. Koncert noworoczny klasy śpiewu ze szkoły muzycznej to dwie godziny zabawy na scenie, ale i poza nią. Bo atmosfera karnawału udzieliła się też publiczności.
egarwolin.pl
Taką niesamowitą przygodę zafundowała publiczności we wtorkowy wieczór Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie.
wirtualnygarwolin.pl
17 października Dworek w Miętnem gościł będzie międzynarodowe trio saksofonowe – Cornelia Hogl – Egretzberger ,Alicja Wołyńczyk i Dorota Samsel. Wszystko w ramach wieczoru saksofonowego pt. „Austria meets Poland” organizowanego przez Szkołę Muzyczną w Garwolinie.
grajdol.pl
Od wczorajszego popołudnia trwały w Miętnem warsztaty dla miłośników saksofonów. Wieczorem publiczność usłyszała cztery utwory wielkich kompozytorów w wykonaniu międzynarodowego trio.
egarwolin.pl
W najbliższą środę do Miętnego zawita niezwykłe kobiece trio. W dworku z koncertem saksofonowym „Austria meets Poland” wystąpi artystka austriacka oraz polski duet Ars Duo. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
wirtualnygarwolin.pl
- Dziękuję wszystkim, którzy wybrali nasz koncert zamiast meczu Polska-Anglia – żartował, witając gości Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Wczoraj w zabytkowym Dworku w Miętnem odbył się koncert saksofonowym międzynarodowego tria, poprzedzony warsztatami dla naszych młodych garwolińskich talentów.
grajdol.pl
To będzie wyjątkowy wieczór. W najbliższą środę w Miętnem odbędzie się prawdziwa muzyczna uczta. W dworku wystąpi międzynarodowe trio saksofonowe H_gl - Samsel - Wołyńczyk. Zanim to nastąpi niemal cały dzień potrwają w Miętnem warsztaty saksofonowe.
wirtualnygarwolin.pl
7 lat doświadczenia i wciąż świeży zapał. Taka właśnie jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie. Absolwenci uczą się w najlepszych szkołach muzycznych w kraju, uczniowie wygrywają liczne konkursy i festiwale, a przede wszystkim rozwijają swoje muzyczne pasje i doskonalą umiejętności. We wrześniu szkoła czeka na nowe osoby, które chcą uwolnić swój talent.
Koncert na rzecz Hospicjum Domowego "Empatia"
grajdol.pl
Już 6 listopada w Garwolinie odbędzie się koncert na rzecz hospicjów. Na występ uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie zaprasza Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej.
wirtualnygarwolin.pl
„Jeśli tylko chcesz” – możesz pomagać. Pod takim hasłem odbył się wczoraj koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Domowego Empatia organizowany przez Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej. Na scenie Domu Kultury wystąpili uczniowie garwolińskiej szkoły muzycznej.
Jeśli tylko chcesz – koncert dla OTOP
egarwolin.pl
Już we wtorek 6 listopada w CSiK w Garwolinie z niezwykłym koncertem wystąpi klasa śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Młodzi artyści zagrają i zaśpiewają dla hospicjów. Na niezwykłe wydarzenie zaprasza Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej i Hospicjum Domowe Empatia, na którego potrzeby zostanie przeznaczony dochód z koncertu.
grajdol.pl
Wczorajszy wieczór wielu mieszkańców powiatu spędziło z Otwockim Towarzystwem Opieki Paliatywnej. To właśnie ono wspólnie ze Szkołą Muzyczną I Stopnia zorganizowało koncert, podczas którego zbierane były pieniądze na rzecz Hospicjum Domowego Empatia.
Chcą pomagać i pomagają hospicjom
egarwolin.pl
Dla hospicjów, dla potrzebujących i dla wolontariuszy – wczoraj w sali widowiskowej CSiK w Garwolinie odbył się niezwykły koncert w wykonaniu klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia. Swoim śpiewem artyści udowadniali, ze cuda się zdarzają. Wystarczy tylko chcieć.
egarwolin.pl
W środowy wieczór odbył się pierwszy w tym roku szkolnym koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. Podopieczni Aurelii Luśni-Stankiewicz i Kasi Rokickiej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w kawiarni „Moja muzyka”. – Tymi koncertami przygotowujemy się do dużego koncertu, który odbędzie się na zakończenie roku w naszej szkole – zaznaczał dyrektor szkoły Radosław Mitura

2011/2012

wirtualnygarwolin.pl
Święto Wojska Polskiego i Czynu Chłopskiego oraz 92. rocznica „Cudu nad Wisłą”. 15 sierpnia oprócz uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w całej Polsce odbywały się uroczystości związane z tymi wydarzeniami. W Garwolinie także.
wirtualnygarwolin.pl
- Żeby zobaczyć gwiazdy nie trzeba wyjeżdżać z Garwolina – podsumował koncert uczniów klasy wokalnej Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia. Po raz pierwszy młodym wokalistkom i wokalistom towarzyszył zespół.
wirtualnygarwolin.pl
Kilkudziesięciu młodych artystów wystąpiło wczoraj w garwolińskim Domu Kultury podczas koncertu uczniów i pedagogów Szkoły Muzycznej I stopnia. Wśród nich instrumentaliści, dzieci z najmłodszych klas oraz Chór Villanella, który zdobył w tym roku Grand Prix Mazowieckiego Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych.
wirtualnygarwolin.pl
Jeszcze w bardzo świątecznej atmosferze, choć ze sceny płynęły nie tylko melodie kolęd. Wielki taneczny pokaz na koniec w wykonaniu najmłodszych i życzeniami "Szczęśliwego Nowego Roku" w tle. Tak było wczoraj, podczas noworocznego koncertu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, który odbył się w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury.
wirtualnygarwolin.pl
Na cztery spotkania z muzyką w różnych odsłonach, podczas Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego zapraszają uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. – To alternatywa dla głośnych występów na Zarzeczu – mówi dyrektor Radosław Mitura.
wirtualnygarwolin.pl
- Zawsze oceniamy całokształt, to jak ktoś śpiewa, czy jest prawdziwy, czy umie zagrać. Mieliśmy dużo więcej propozycji do nagród niż mogliśmy przyznać – podkreślała Elżbieta Zapendowska oceniająca występy 19 finalistek Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej w Garwolinie "W piosence zakochani". Grand Prix wyśpiewała Aleksandra Paczek.
wirtualnygarwolin.pl
Już 20 maja na garwolińskiej scenie wystąpią najlepsi z najlepszych wokalistów musicalowych. Jury festiwalu „W piosence zakochani” wybrało ich spośród prawie setki zgłoszeń. – To będzie prawdziwa uczta muzyczna – zapewnia Radosław Mitura, dyrektor garwolińskiej szkoły muzycznej.
wirtualnygarwolin.pl
W maju szykuje się prawdziwa gratka dla zakochanych w piosence. Tych, którzy kochają śpiewać i tych, którzy kochają słuchać, jak śpiewają inni. Główna nagroda w festiwalu to 2 tys. złotych. Jest więc o co walczyć.
wirtualnygarwolin.pl
Chór Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie wyśpiewał Grand Prix Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych I i II Stopnia Regionu Mazowieckiego. To kolejny sukces w krótkiej historii grupy.
czasgarwolina.pl
W dniu święta Trzech Króli chór Szkoły Muzycznej wraz z chórem naszego Miasta dadzą koncert kolędowy w kościele świętej Anny, przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Koryfeusz obydwu chórów - Radosław Mitura zaprasza nań po mszy na dziewiętnastą.
wirtualnygarwolin.pl
Takich urodzin nie powstydziłby się sam mistrz. 327 lat po przyjściu na świat Jana Sebastiana Bacha uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie zorganizowali barokowemu artyście niespodziankę. Niespodziankę w dworskim klimacie.
grajdol.pl
Warto zarezerwować sobie czwartkowy wieczór 12 stycznia na wyjście do Centrum Kultury i Sportu. Dzieciaki ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie mają dla garwolaków małą niespodziankę.
podlasie24.pl
Przez trzy dni minionego weekendu, w powiecie garwolińskim królowała muzyka chóralna w międzynarodowej interpretacji. Czwarte już „ Międzynarodowe Dni Muzyki Chóralnej” były zorganizowane z tak wielkim rozmachem i na wysokim poziomie artystycznym, że można je uznać za kulturalne wydarzenie roku.
grajdol.pl
Już po raz czwarty odbędą się w Garwolinie Międzynarodowe Dni Muzyki Chóralnej, których celem jest popularyzacja śpiewu chóralnego, upowszechnianie kompozycji chóralnych w zakresie muzyki dawnej i współczesnej, oraz podnoszenie kultury muzycznej oraz promocja Ziemi Garwolińskiej i miasta Garwolin.
wirtualnygarwolin.pl
Osiem minikoncertów, podczas których usłyszeć można było dzieła muzyczne z całego świata. Na koniec wspólne wykonanie przez prawie 200 chórzystów „Alleluja” z oratorium Mesjasz Heandla. Tak wyglądała uroczysta gala kończąca IV Międzynarodowe Dni Muzyki Chóralnej w Garwolinie.
egarwolin.pl
Wczoraj w kolegiacie Przemienienia Pańskiego z ponad 200 gardeł popłynęło głośne „Alleluja” Jerzego Fryderyka Haendla.
zyciesiedleckie.pl
Aleksandra Paczek wygrała Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej w Garwolinie. - Była „świeżutka”, prawdziwa, świetna aktorsko, bardzo dobra w pierwszej piosence i podobała się wszystkim w jury bez wyjątku - argumentowała wybór Elżbieta Zapendowska, przewodnicząca jury.
egarwolin.pl
W 92. rocznicę Cudu nad Wisłą uczestnicy obchodów Święta Wojska Polskiego i Czynu Chłopskiego złożyli w Garwolinie hołd tym, którzy przed laty walczyli o wolną Polskę.
egarwolin.pl
Święto Trzech Króli w Warszawie będzie miało garwoliński akcent. W piątek przy Krakowskim Przedmieściu rozbrzmią kolędy w wykonaniu chórów Szkoły Muzycznej i miasta Garwolina.
egarwolin.pl
Niedzielne popołudnie przyciągnęło na tereny Zarzecza rzesze mieszkańców miasta i powiatu. Większość punktów napiętego harmonogramu przebiegała w garwolińskim Amfiteatrze. Mimo braku pokazu sztucznych ogni impreza była huczna.
egarwolin.pl
W piątkowy wieczór na scenie garwolińskiego domu kultury wystąpili wychowankowie klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.
egarwolin.pl
Wczoraj w Kawiarni pod Czarną Wdową rozegrał się niemalże krwawy dramat. Sześć kobiet w żałobie, które ledwo zdążyły pochować mężów i kochanków, padło ofiarą tej… siódmej.
grajdol.pl
Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie pod dyr. Marty Zdrajkowskiej i przy akompaniamencie Anny Brzeskiej wyśpiewał Grand Prix na II Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Mazowieckiego.
grajdol.pl
Nie zawiodła publiczność, nie zawiedli organizatorzy i przede wszystkim nie zawiedli najmłodsi chórzyści. Garwoliński weekend chórów rozpoczęty!
grajdol.pl
„Alleluja” pod batutą dyrygenta dr. hab. Kazimierza Bukata z Filharmonii Narodowej w Warszawie zakończyło trzydniowe IV Międzynarodowe Dni Muzyki Chóralnej w Garwolinie.
grajdol.pl
Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprosiło na swoją scenę artystki: Aurelię Luśnię i Annę Ozner. Koncert musicalowy „200 procent kobiecości, czyli piękniejsza strona musicalu” odbędzie się 24 listopada przy Nadwodnej 1. Wstęp jest bezpłatny.
wirtualnygarwolin.pl
Ponad trzy godziny dobrej muzyki w różnych odcieniach. Nostalgiczne ballady, energetyczne przeboje sprzed lat, a nawet bardzo ciekawe interpretacje, w których gra aktorska była równie ważna jak śpiew. Solo, w duetach i trio. Taki był właśnie piątkowy wieczór w garwolińskim Domu Kultury.
wirtualnygarwolin.pl
Od „Ubóstwiam drakę”, "Ada, to nie wypada" po "Zombie" czy „Set fire to the rain”. Uczniowie klasy śpiewu garwolińskiej szkoły muzycznej zaprezentowali się w piątkowy wieczór w bardzo różnorodnym repertuarze. Wspólnym mianownikiem utworów była nostalgia i wyciszenie – jak na jesienne wieczory przystało. Dla wielu wykonawców koncert był uczniowskim debiutem.

2010/2011

wirtualnygarwolin.pl
Usłyszeć od Elżbiety Zapendowskiej, że ma się kawał głosu? Dla wokalistów – bezcenne. A ona to usłyszała. Martyna Szczęch, 14-latka z gminy Sobolew, oczarowała jury programu „Must be the music” i sporą grupę internautów.
grajdol.pl
Mimo, iż Szkoła Muzyczna w Garwolinie istnieje od niezbyt długiego czasu, to szkolny chór zaczyna odnosić coraz większe sukcesy.
grajdol.pl
Już po raz trzeci w Garwolinie odbywają się Dni Muzyki Chóralnej. To wielkie wydarzenie artystyczne, w które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem miłośników pięknego śpiewu.
grajdol.pl
Dzisiejszego wieczoru wierni parafii Matki Boskiej Częstochowskiej mogli przysłuchiwać się niezwykłej opowieści o Narodzeniu Pańskim. W murach świątyni wystąpiły dwa garwolińskie chóry – Szkoły Muzycznej I Stopnia oraz Chór Miasta Garwolina.
wirtualnygarwolin.pl
Po raz kolejny widzowie CSiK mieli okazję zobaczyć wschodzące gwiazdy sceny muzycznej, garwolińskie młode talenty. A to za sprawą koncertu uczniów i pedagogów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.
wirtualnygarwolin.pl
18-osobowy Chór Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie wyśpiewał drugie miejsce na Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Słowiański korowód”. Uczniowie znad Wilgi byli jedyni reprezentantami Polski w białoruskim mieście Gorki.
egarwolin.pl
Wczoraj na scenie Domu Kultury wystąpili uczniowie klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.
grajdol.pl
Poruszający, głęboki, dojrzały – takimi właśnie słowami możemy określić niedzielny recital poetycki Anny-Marii Siwek, uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Występ młodej artystki stanowił jeden z głównych punktów repertuaru imprez zorganizowanych podczas zakończonych właśnie Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego.
grajdol.pl
Tak śliczna, tak utalentowana i tak sympatyczna, że aż nie wiadomo czy... prawdziwa. Anna Maria Siwek w Garwolinie jest już gwiazdą. Złośliwi powiedzą, że nie znają. Ale po recitalu podczas zbliżających się Dni Garwolina nikt nie będzie miał wątpliwości. O niej będzie głośno!
wspolnota.garwolin.pl
Liczne udziały w prestiżowych festiwalach, koncertach i przeglądach, otworzyło garwolińskim chórzystom europejskie salony.

2009/2010

grajdol.pl
Niemal całą świątynię p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie wypełnili w niedzielne popołudnie miłośnicy i sympatycy pieśni bożonarodzeniowych. Okazja była nie byle jaka, bowiem Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom zorganizowało dzisiaj charytatywny koncert kolęd.
grajdol.pl
Takiego porównania można śmiało użyć po dzisiejszym koncercie „Kobieta w kilku smakach”. Podopieczne Aurelii Luśni pokazały coś, czego nadwilżańska scena dawno nie widziała, a przede wszystkim nie słyszała.
egarwolin.pl
Dziś w sali kinowej CSiK odbył się finał szóstej edycji konkursu recytatorskiego pt. „O miłości najpiękniej...” zorganizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Garwolinie.

2008/2009

egarwolin.pl
Porozumienie dla Przyszłości Powiatu Garwolińskiego, tak jak w ubiegłym roku, zorganizowało dla mieszkańców świąteczny przystanek z licznymi atrakcjami.
egarwolin.pl
W dniu dzisiejszym (20-09-2008r) o godzinie 7:00 program „Dzień dobry w Sobotę” rozpoczął się muzyką graną na dwóch gitarach, na których grali uczniowie ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, byli oni również pierwszymi gośćmi tego programu.
egarwolin.pl
18 czerwca o godz. 18.00 w Sali kinowej CSiK odbył się Koncert Klasy Śpiewu ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.

2006/2007

Dzień Edukacji "Życie Garwolina"

Przedszkolny koncert z Mozartem i Vivaldim "Życie Garwolina"

Na fortepian, gitarę, ksylofon i skrzypce "Życie Garwolina"


2005/2006

Pod fachową batutą "Życie Garwolina"

Zaczytani w nutach "Twój Powiat"

Zagrali pierwszy raz "Życie Garwolina"

Koncert kolęd "Nasz wspólny powiat"

Działa od niedawna "Tygodnik Siedlecki"

Coś dla (d)ucha "Życie Garwolina"

Copyright by muzyczna.garwolin.pl
Autor: Mucha Kamil
E-mail: kamiloo.m@gmail.com